חסויות

לייעוץ חינם ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו מיד חוזרים!

מכירים את המשפט: " התכנית משודרת בחסות..."

 

חצי גמר ליגת האלופות, האירוויזיון, ולפני כמעט כל שידור או אירוע טלוויזיוני יוצא דופן המשודר בשידור ישיר בטלוויזיה(וגם על בסיס קבוע ברצף התוכניות)ישנו מקבץ חסויות שהן למעשה פרסומות קטנות.

 

החשיבות של חשיפה ממוקדת, גם בתשדיר חסות של כמה שניות, היא גדולה. גם אם נדמה לך שאין צורך להשקיע בפרסומת חסות של 5 שניות שעיקרה הוא לוגו החברה ומשפט אחד או שניים עליה, ההפך הוא הנכון.

תפנית הפקות אחראית לחלק גדול של חסויות במסורת ארוכה בטלוויזיה בישראל לאורך השנים. מותגים כמו: קפה-קפה, ישראכרט, ימית 2000 (לינק לסרטון) ועוד חברות קטנות וגדולות מעולם העסקים בישראל חוזרות ומשתמשות בשירותינו כדי לצור ולהעביר מסר קצר וקולע בכמה שניות ספורות.

 

מקצועיות בהפקת תשדיר החסות, יחד עם חקר שוק לגביי מיקום התשדיר (לפני איזו תכנית יש להעלות) ותזמון העלייה שלו לאוויר כעבודה מוקדמת הם הכלים בהם אנו משתמשים כדי לצור גרף מכירות עולה עבור כל מותג אותו אנו מפרסמים.

 

בוא להתנסות בהפקת תשדיר חסות עבור העסק שלך, גם אם הוא לא נמנה בין העסקים הגדולים, או נדמה לך שזה גדול מדי עבורך מבחינה תקציבית, שמע את הפרטים המלאים, מקסימום תופתע. טלפון: 03-6393337