פרסומות לאינטרנט

לייעוץ חינם ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו מיד חוזרים!

 

נכון, רבים מאתנו מדלגים על רוב הפרסומות באינטרנט, אך אלו שכן זוכות להגיע אלינו, הופכות וויראליות ונותנות קידום עצום למוצר אותו הן מקדמות .

 

פרסומת אחת טובה באינטרנט זה כל מה שצריך

מותגים רבים הבינו, שהם לא חייבים להשקיע סכומים גדולים בקמפיינים מפוצצים ועתירי תקציב.

 

קליל, קליט, יוצר באזזז. כך צריך להיראות סרט פרסומת לאינטרנט. לגולש הממוצע אין סבלנות לצפות במשהו יותר מעשרים שניות, ואנחנו צריכים לספק לו ערך מוסף או המצאה גאונית בכל פעם שאנחנו מעלים פרסומת חדשה לאוויר.

 

תפנית הפקות ידעה לזהות את כיוון השוק ובנתה לשם כך מערך נוסף בחברת ההפקות, המשלב ידע טכנולוגי של אנשים כישרוניים מהדור הצעיר בתעשייה, יחד עם אנשי מקצוע וותיקים ומנוסים שלנו, בנינו הרכב מנצח שפיצח את סוד הפרסום האינטרנטי ברשת.

 

 

חתול אוכל שמנת בחלל

 

נניח שיש לך מותג גבינות ידוע שיצא במוצר חלב חדש שנקרא: 'ריחופי שמנת' ועלה לך רעיון לשלוח חתול אל החלל החיצון ולתת לו לטעום מהשמנת, ללא כוח המשיכה.

 

אפשר להפיק מזה אחלה סרט פרסומת ! תפנית הפקות תשמח להפיק עבורך את הסרטון המגניב שלך ולייצר בשבילך סרט פרסומת מדליק שיעלה לאינטרנט, ישרת את המוצר שלך, וייתן חשיפה מוגברת שתתורגם למכירות.

 

באמצעותנו קיימות היכולות הטכנולוגיות, והכישורים הדרושים להפוך את הרעיון שלך לסרט פרסומת אמיתי ואיכותי.

 

בוא לחוות את עולם הפרסומות באינטרנט און-ליין: למד עוד על עלויות הפקה מוזלות, והבן כיצד 20 שניות של סרט פרסומת עוקצני, יכולים להקפיץ את המותג שלך למעלה, ולהשיג תנועה ומכירות בלתי פוסקים. לפרסום רלוונטי ברשת, התקשר עכשיו  03-6393337