מאמרים

למה להפיק סרטון תדמית לפני השקת הסטארט אפ?

ישראל נחשבת לאומת סטארט אפ מהמובילות בעולם. ניתן לבסס טענה זאת היטב בזכות מאות מיזמים ואלפים רבים של עובדים ומפתחים שהובילו חברות טכנולוגיה מינקות לבשלות, חלקן זכו לשם עולמי ולווי באקזיט יוצא מן הכלל. אך אין להסיק מכך שהדרך אל ההצלחה פשוטה וקלה. בדרך, יש צורך לעבור שלבים חשובים כגון גיוס הון ופניה למשקיעים, פיתוח מוצר או אלגוריתם רלוונטי, השקעה בפרסום וכמובן השקה. על מנת שלא לחוות מפח נפש ברגע האמת, חשוב לתכנן היטב את הדרך אל ההשקה. כחלק מתהליך זה, כדאי לשקול ברצינות להפיק סרטון תדמית. 

למה כדאי שבחנויות אונליין יהיה סרטון תדמית מקצועי?

התחרות על תשומת הלב של הגולשים הופכה קשה יותר ויותר, ובהתאם נדרשת השקעה גבוהה יותר מצד כל בעל עסק שרוצה למשוך אליו לקוחות פוטנציאליים. אחת הדרכים היותר אפקטיביות ליצור אצל אותם לקוחות פוטנציאליים את הרושם הרצוי מבחינתנו הוא סרטון תדמית מקצועי, ובמיוחד כזה שהוכן ע"י מומחים בתחום - הן מבחינת התוכן והן מבחינה טכנית, כשבאופן טבעי כדאי למשל שהצילום ייעשה על-ידי בוגרי לימודי צילום מנוסים.

 

האם העסק שלכם זקוק לסרט תדמית?

אתם מנהלים את אותו העסק כבר כמה שנים טובות ורואים שבזמן האחרון אין התקדמות אלא להפך כי יש לכם פחות לקוחות? אם כך, כנראה שהגיע הזמן לעשות משהו רציני יותר ולהשקיע בקידום העסק שלכם. לא תמיד יש קשר ישיר בין ההשקעה שלכם ובין השאלה איך נראה העסק כי פעמים רבות זה קשור דווקא לשיווק. כלומר, זה שאולי אתם אנשים אדיבים וזה שאתם נותנים שירות נפלא זה טוב ויפה, אך אם אנשים לא יידעו על קיום העסק שלכם זה לא באמת יעזור. לכן הגיע הזמן לחשוב על שיטות שיווק שונות ולא בטוח שרק אתר אינטרנט או פרסומות פיזיות זו הבחירה הנכונה.

מדוע אתם חייבים שיהיה לכם סרט תדמית לעסק?

אין בעלי עסקים שלא מרגישים את התחרות של העידן שבו אנחנו חיים וזה בכלל לא משנה אם מדובר על בעלי עסקים שעובדים בתחום התכשיטים, חברות הביטוח או בכל תחום אחר. בימינו יש הרבה יותר אנשים שהחליטו לעשות את הצעד ולהקים עסקים שונים, מה שאומר שבכל תחום יש נותני שירות רבים. השאלה היא איך מתמודדים עם התחרות הזאת ומה נכון לעשות איתה, כי מה שבטוח זה שאם לא נעמוד בקצב אנחנו עלולים להפסיד. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים איך בכל זאת תוכלו להתקדם ולתת ללקוחות שלכם את מה שהם מצפים לו? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

דרך טובה שתעזור לכם לקדם את אתר העסק שלכם

מי מאיתנו, מנהלי העסקים, לא עוצר לחשוב מידי פעם על הדרכים שעומדות בפנינו לקדם את העסק? האמת היא שיש מגוון רחב של פעולות שנוכל לעשות לצורך קידום העסק ואין ספק שלפני הכול אנחנו חייבים שיהיה לנו אתר אינטרנט. ללא אתר לא באמת נוכל לעשות את הדברים ולא באמת נוכל לקחת את העסק קדימה, אז למה אתם מחכים? עם זאת, במידה וכבר יש לכם אתר או שאתם חושבים להקים אותו בימים אלה, כדאי שתדעו: זה לא באמת מספיק. כלומר, זה אכן יוסיף לכם ולתדמית שלכם אם תוכלו לספר לכולם שיש לכם אתר אינטרנט, אך האם זה באמת יעשה את העבודה?

מדוע כדאי להשקיע בסרט תדמית לעסק?

כל אחד מאיתנו, מנהלי העסקים, מכיר זאת: אנחנו יודעים לומר שיש תחרות מאוד גדולה שאיתה אנחנו ממודדים בחיי היום יום ומידי פעם יש צורך לעצור ולחשוב איך נכון יהיה לגבור על המתחרים. לא תמיד זה קשור רק לשאלה איזה סוג של שירות אנחנו נותנים ועד כמה אנחנו אדיבים כי לפעמים זה קשור גם לתדמית שאנחנו בונים לעסק שלנו ולשאלה עד כמה אנחנו משווקים את עצמנו. לכן, אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן להכניס שינוי לעסק, כדאי שתדעו שאתם צודקים וכל מה שעליכם לעשות הוא לחשוב על הפקת סרט תדמית חדש. המטרה של סרט כזה, כפי שהשם שלו מעיד, היא להראות לעולם מי אתם, מה אתם שווים ומה אתם מציעים.

דרך טובה שתעזור לכם לקדם את העסק

אתם תוהים למה העסק שלכם דורך במקום? לא מוצאים את הדרך להתקדם ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם? אם כך, זה הזמן לעצור ולנסות לחשב מסלול מחדש. לאיפה אתם רוצים להגיע? כמה אתם מוכנים להשקיע בכך? ובעיקר: מה הדרך שבעזרתה תוכלו להשיג את היעדים שלכם? יש היום מגוון רחב של אפשרויות לקידום העסק כי האינטרנט למעשה שינה את חוקי המשרד. בימינו האינטרנט הוא כלי הפרסום הכי טוב שקיים כי הוא מהווה כלי פרסומת להמונים. כל אדם שיש לו עסק, אתר או רעיון מסוים יוכל לנצל את הכלים השונים כדי לקדם אותו אונליין, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם?

כל הדרכים המודרניות לקדם את העסק שלכם

אתם נמצאים היום בשלב שבו יש לכם זמן, אנרגיה ומשאבים כדי לקדם את העסק שלכם? אם כך, אתם צודקים. אין דבר חשוב יותר מאשר לפעול למען קידום העסק וכמובן שהאינטרנט הוא המגרש שאליו אתם צריכים לפנות. באינטרנט תוכלו לקדם כל רעיון וכל אתר, אז למה אתם מחכים? סביר להניח שבתור בעלי עסקים גם לכם יש אתר עם כל המידע שצריך אודות מה שאתם מציעים ועושים, אך האם אתם פועלים מספיק למען קידום האתר הזה? והאם הלקוחות שלכם באמת מקבלים אודותיכם את כל המידע החשוב? האמת היא שהיום הגולשים מוצפים בכל כך הרבה חומר כתוב, מאמרים וטקסטים, עד כי אין סיבה להמשיך ולהעמיס עליהם תכנים בצורה כזאת.

סרטון התדמית המושלם לקליניקה שלך

להיות רופא בעידן המודרני זה משהו אחר לגמרי ממה שהיה בעבר. ראשית, הרפואה של ימינו הרבה יותר מתקדמת ויש לנו יכולות לתת מענה למחלות רבות ולכאבים רבים יותר. שנית, כל הטכנולוגיה שעומדות לפנינו משנה את חוקי המשחק וזו עוד נקודה חיובית שחשוב לזכור. למרות כל הדברים החיוביים הללו יש דבר אחד מורכב שכל הרופאים מרגישים: אנחנו נמצאים בתחרות מתמדת אחד בשני. זה בכלל לא משנה אם אתה רופא שיניים, רופא נשים או שאולי יש לך קליניקה לניתוחים פלסטיים כי בכל מקרה אתה חייב להצליח להיות טוב יותר מהקולגות שלך.

סרטני תדמית מושקעים בתחום הטכנולוגיה

בעידן שבו אנחנו חיים הטכנולוגיה היא הבסיס לכל דבר ואנחנו יכולים לראות זאת בתחומים שונים. זה לא משנה אם מדובר על תהליך ייצור של מוצרים שונים, על תחום הרפואה או על כל ענף אחר כי בכל מקרה תמיד הטכנולוגיה היא זו שמזרזת לנו תהליכים. לכן חשוב לדעת שאם גם אתם עובדים בתחום הזה ואתם עמלים היום על פיתוח חדש, מחכה לכם תחרות לא קטנה. מה יכול לגרום דווקא לפיתוח הטכנולוגי שלכם לכבוש את השוק ולמה שאנשים יתלהבו דווקא ממה שאתם עושים? יש מגוון רחב של אפשרויות והלקוחות שרוצים לקנות משהו עומדים מול בחירה אינסופית.