שירותי החברה

לייעוץ חינם ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו מיד חוזרים!

פרסומות

בסבב הפרסומות הראשון בערוץ 2 שהחל לשדר שידורים מסחריים בשנת 93, הוקרנו גם שתי פרסומות בהפקת תפנית הפקות. מאז ועד היום, הפקנו למעלה מ– 400 פרסומות. חלקן הפכו לקלאסיקה ומשודרות שוב ושוב לאורך השנים. הרווחנו ביושר את שמנו הטוב: אנו וותיקים אך עדכניים וחדשנים. מנוסים אך ערוכים לכל שינוי. אנו עובדים עם מיטב המקצוענים מהתעשייה, החל מתסריטאים, צלמים ובמאים וכלה בעורכים ובאולפני עריכה. כל אלה ועוד הפכו את הפרסומות בהפקתנו למצטיינות בדיוק הרב, ביצירתיות ובהתאמה למסר השיווקי, וכפועל יוצא – באפקטיביות. ההצלחה המוכחת שלנו בתחום הפרסומות לטלוויזיה נובעת מתהליך הפקה מוקפד ופורה, החל מכתיבת תסריט נכון, ליהוק מוצלח, בימוי וצילום איכותיים וכלה בתהליך עריכת הפרסומות (פוסט פרודקשן). אנו שמים דגש על עריכה קצבית, מוסיקה תואמת ותוספות ברוח הזמן: אנימציה ממוחשבת ותלת מימד. אנו מתעדכנים תדיר בחידושים ובטכנולוגיות ומשלבים אותן, במידת הצורך, בחבילת הפתרונות ללקוח. אנו מקפידים להקשיב ללקוח ולעבוד עימו בשיתוף פעולה הדוק. עמידה מוחלטת בלוח זמנים שהוגדר מראש ובמסגרת תקציב נתון הם גם אבני יסוד בעבודה איתנו. בנוסף, אנו מקפידים על איכויות גבוהות, גם כאשר התקציב הנתון נמוך באופן יחסי. אנו מזמינים אתכם לתהליך הפקה פורה ומוצלח. הפרסומת שלכם לא תישכח במהירה ותמשיך להדהד גם בתום הצפייה.

 

לחצו לכל הפרסומות

 

תוכן שיווקי – שיווק אפקטיבי

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו להביא את המוצר שלכם לתודעת הלקוחות הפוטנציאליים. אחת הדרכים היעילות והמתוחכמות ביותר להחדרה והגברת המודעות למוצר הינה פרסום תוכן שיווקי.
התוכן השיווקי באינטרנט ובטלוויזה הוכיח עצמו ככלי יעיל ביותר להעברת מסרים ולהרחבת מעגל הלקוחות.
תוכן שיווקי מאפשר ללקוחות עסקיים לשמור על מסגרת תקציב מהודקת וגם להיחשף בצורה נרחבת ויעילה.
תפנית הפקות מתמחה בהחדרת תוכן שיווקי לאינטרנט ולאמצעי המדיה השונים. אנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים ומובילים בתחום התוכן השיווקי. המוצר שלכם יגיע לקהל היעד באופן ממוקד ואפקטיבי.
בנוסף, תפנית הפקות יוזמת פרוייקטים של תוכן שיווקי באינטרנט וכך מגדילה למען לקוחותיה את החשיפה לאלפי לקוחות פוטנציאליים. אנו שומרים על תוכן קריאייטיבי, איכותי ומעניין ועל מינון מדויק של חשיפה למוצר, לחברה או לשירות.
צרו קשר ותראו כיצד ניתן לעשות זאת.

 

למגוון פרוייקטים של תוכן שיווקי לחצו כאן!

 

 

סרטי תדמית

האם אתר האינטרנט שלך עובד בשבילך? כיצד אתה מעוניין להצטייר בפני לקוחות פוטנציאליים? האם אתה מנצל את המרחב הרשתי לטובת?
סרט תדמית מופק כהלכה, איכותי ומעניין, יגדיל את מעגל לקוחותיך, יחשוף את המוצרים שלך לאלפי משתמשים וישמש כסוכן מכירות מעולה לחברה שלך.
קונספט, תסריט, צילום, בימוי ועריכה הם שלבי הפקת סרט תדמית מבית תפנית הפקות. סרטון איכותי שייתן מענה שיווקי ממוקד קהל יעד ויצור את הפלטפורמה להצלחה.

 

לחצו כאן לכל סרטי התדמית

 

סטורי בורד

כחלק מתהליך ההפקה היצירתי והפורה, אנו יוצרים סטורי בורד – סדרה של ציורים המראה, שלב אחר שלב, את מהלך הסרטון אותו אנו מפיקים.

באופן הזה, יכול הלקוח להתרשם, לאשר או לשנות את הסרטון, לפני הצילומים. זהו כלי של שקיפות ביננו ובין הלקוח, על מנת שכל הצדדים יהיו מרוצים. הנה מספר סטורי בורד מוצלחים שהפקנו בעבר:

 

לחצו להתרשם מסטורי בורד לדוגמא