לאונרדו

לייעוץ חינם ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו מיד חוזרים!

Leonardo Skin Care Systems היא החברה המובילה בישראל בתחום הסרת שיער וקוסמטיקה מקצועית, בפיתוח יבוא ושיווק של מכשור מתקדם משולב עם תכשירים ננו-טכנולוגיים המיועדים למגוון טיפולי פנים וגוף, ונמצא בשימוש אצל מיטב הקוסמטיקאיות ומכוני היופי בישראל.
 
מאז הקמתה בשנת 2008 השיקה החברה מגוון רחב של מכשירים, כולם עומדים בשורה אחת עם מיטב החידושים הטכנולוגיים הקיימים בענף. רוני בר, היזם והמייסד של החברה, הקים את לאונרדו לאחר שצבר ניסיון רב בתחום המכשור הקוסמטי-רפואי, משרדי החברה ממוקמים בגדרה וצוות החברה מונה מהנדסי פיתוח, מומחים טכניים וצוותי הדרכה מהשורה הראשונה. הגורמים המקצועיים בחברה אמונים על פיתוח מתמיד של מכשירים חדשים, בקרה קפדנית על תהליכי הייצור ומתן שרות טכני צמוד ואישי ללקוחות.
 
פיתוח ומחקר הם אבני יסוד ברפואה האסתטית, ולשם הייצור אנו ב-Leonardo מקפידים להתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים ביותר. אנו מקיימים קשרים מקצועיים שוטפים עם מרכזים קוסמטיים יוקרתיים בארץ ובחו"ל, תוך בחינה ולימוד מתמיד של הצרכים המשתנים של הקהל המקצועי וציבור הצרכנים והצרכניות ובהתאם מיישמים את מיטב החידושים והשיטות להענקת. מענה לצרכים אלו.